Opel Mokka
1.2 Turbo GS | Automaat | Camera | Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 24.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.995,-
LEASEPRIJS: € 354,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.301,27 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo GS | Automaat | Camera | Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 april 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20.247 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 354,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch Lichtmetalen velgen in zwart
- Iconic Green
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Donker getinte ramen achter
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overige
- RDW-leges